09 Nisan 2015

GS Store'un Sorumsuzluğu!

03/02/2015 tarihinde sipariş ettiğim ürünler hala tarafıma ulaşmamıştır. Sürekli irtibata geçmeme rağmen firma ''ilgili birim ilgilenmektedir '' şeklinde dönüş yapmakta ancak 60 gün olmasına rağmen hala kimse muhatap olmamaktadır.


İnternet üzerinden çok sayıda alışveriş yapmama rağmen ilk kez böyle bir sorunla karşı karşıya kaldım. Sipariş iptalini istedim para iadesi de hala yapılmadı. Tam bir fiyasko! Acil dönüş yapılmasını ve para iadesini bekliyorum.

Nuray 61 Okunma

Cevaplar

  • Nuray01 Mart

    Merhaba 3 yıldır çözülemeyen sorunla yine karşınızdayım. Sipariş numarasını sormuşsunuz şikayet kaydında da detaylı belirttiğim gibi sipariş no 644259 dur ancak bu sipariş numarası sisteminizdeki yoğunluktan dolayı alışveriş esnasında takılmış ve sistem takılmasına rağmen kredi kartımdan tahsilat yapılmıştır. Tarih 02.02.2015.Ancak siz sistemden girdiğiniz zaman belirtmiş olduğum sipariş no. Yu göremeyeceksiniz Çünkü sisteminiz bu sipariş kaydını silmiştir. 129,60 TL olarak kredi kartımdan tahsil edilen bu tutarın araştırılarak tarafıma iade edilmesini rica ederim. 3 yıl oldu artık lütfen şu sorunu çözün. Bilgi bekliyorum.

  • Nuray24 Nisan 2015

    Konuyla alakalı kimse tarafıma dönüş yapmamıştır! Zaten sorun sipariş numaramın olmaması. Yaklaşık 2,5 aydır aynı sorunla uğraşıyorum. Sisteminizdeki problemden dolayı sipariş numarası oluşturmuş olmasına rağmen sistemde ödeme yapılmadı ibaresi yazmakta idi. Ancak ödeme 02,02,2015 tarihinde 129,60 TL olarak kredi kartımdan tahsil edilmiştir. Sorunlu olan sipariş numarası 644259. ancak bu sipariş numarasını sisteminizde bulamayacaksınız çünkü ödeme yapılmadı diye göründüğü için işlemi yaptıktan birkaçgün sonra bu kayıt sisteminizden silinmiştir. Acil dönüş bekliyorum. [email protected] dilerseniz size işlemi yaptığım günün ekran görüntüsünü mail olarak gönderebilirim.

  • GS Store Temsilcisi10 Nisan 2015

    syn nuray hnm; konu ile alakalı tarafınıza bir arama sağlanmış fakat iletişime geçilememiştir.sipariş numranızı paylaşırsanız net bir bilgi ile tarafınıza ulaşım sağlanacaktır.ilginize teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön