12 Ekim 2015

GS Store Ürün İadesi ve Geri Ödeme!

GS Store tarafından telefonla ısrarlı aramaları sonucunda ürün siparişi verdim. Ürünler tarafıma 23.08.2015 tarihinde ulaştı. Gelen ürünleri beğenmediğim için birgün sonra kargoya vererek iade ettim ve telefonla da iade talebimin teyidini aldım. Ürünler ellerine ulaştıktan sonra ücret iadesini yasal süre içinde ödeyeceklerini söylediler. Kredi kartıyla tek çekim ödeme yaptım.

Ayrıca parayı yatırmak içinde hesap numarası aldılar. Yasal süreyi aşmamıza rağmen hala parayı ödeme yanaşmıyorlar. Lisanslı ürün satanların GS kulübüyle ilgisi olmadığını kulüp belirtip ilgilenmedi. Buradan internet ya da telefonla ürün alacaklara uzak durmalarını öneririm.

Mesut 147 Okunma

Cevaplar

  • GS Store Temsilcisi31 Ekim 2015

    Merhaba Mesut Bey ; İlgili paket satışı kulübümüzün satış şirketi Galatasaray A.Ş'ye ait değildir.Anladığımız kadarı ile firma faaliyetlerine son vermiş başka bir satış kanalına aittir. Ancak en hızlı şekilde mağduriyetinizin giderilmesi için elimizden geleni yapacağız. Taraftar Temsilcilerine ulaşarak bilgilerinizi bırakmanızı rica ederim. Saygılarımla

  • Mesut16 Ekim 2015

    Tele satışınız olmadığınızı söylüyorsunuz ama 0850 8401905 numaralı telefondan satış yapıyorlar. Sizle ilgisi yoksa isminizi kullanan bu şahısları ben değil siz aramalısınız. Ayrıca buradan satış yapıldığınız Galatasaray Spor Kulübünden de teyit ettim. Sanırım buna cevap veren GS Store hakkında bilgiye sahip değil.

  • GS Store Temsilcisi16 Ekim 2015

    Merhaba Mesut Bey ; Tele satış sistemimiz bulunmamaktadır. Sizi arayan numara ile iletişime geçmenizi rica ederim. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön