01 Mayıs 2013 #1772569

GS Store Ürün Elime Geçmedi!

Galatasaray ın resmi sitesinden aldığım ürünün kredi kartımdan ödeme işlemini yaptım ama hala ürün benim elime geçmedi, ödeme işlemi yapamadığı yazıyordu ama kredi kartımınn ekstresi geldiğinde ürünün parasının kesildiği hatta iki taksit yapmıştım ilk taksiti tahsil edildi banka tarafından ama ürünüm hala elime gelmiş değil.


17. nisan 2013 tarihinde http://www. gsstore. org/urunDetay. asp?urunID=22450 bu ürünü almıştım ama ürün bana ne yazıkki teslim edilmedi. bu hatanın bir önce tespit edilmesi ve ürünün tarafıma gönderilmesini talep ediyorum, gs store de mesaj attım ama geri dönüş olmadı.

Dursun 82 Okunma

Cevaplar

 • GS Store Temsilcisi08 Temmuz 2013

  Sayın Taraftarımız, İşleminiz sonuçlanmış olarak görünmektedir.

 • Dursun04 Mayıs 2013

  GALATASARAY STORE YETKİLİ KİŞİ BANA BU MESAJI ATTI VE BANA ÖDEMe TİPİNDE HAVALA - EFT BÖLÜMÜ SEÇ DİYOR AMA ÖDEME TİPİNDE ÖYLE BİR SEÇENEK YOK BU KİŞİLERİN ORDAN BİRAN ÖNCE ALINMASI VE BU İŞİ BİLEN KİŞİLERİN ORAYA GETİrLMESİNİ TALEp EDİYORUM, LÜTFEN TARAFTARI KÜSTÜRMEYİN KEnDİNİzDEN... 64,90 TL tutarındaki çekiminiz tespit edilmiş olup,vermiş olduğunuz siparişiniz sistemde oluşmuş olarak gözükmemektedir Tespit edilen tutarla ürün sipariş etmek isterseniz sitemize giriş yaparak normal sipariş oluşturur gibi işlemleriniz yapın sadece ödeme tipinden havale-eft seçeneğini seçerek yukarıda sol köşede sipariş takibi kısmında oluşan sipariş numarasını bize gönderiniz Saygılarımızla.

 • Dursun02 Mayıs 2013

  istediğiniz bilgileri mesaj olarak gönderdim, isterseniz kredi kartımın ekstrasını gönderebilirim ve ödeme yapıldığını göreblirisniz

 • GS Store Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Taraftarımız, Gsstore.org üzerinden kart bilgileriniz talep edilmiştir. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde bildirmeniz durumunda gerekli işlemler sağlanarak tarafınıza bilgisi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön