25 Ekim 2016 #6771310

GS Store Teslimatta Gecikme

GS Store'dan almış olduğum 2 adet ürünün bir tanesi kargoya verildi diğeri 11 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı. Neymiş tedarik aşamasındaymış defolu vesaire ürünü gönderip sizi mağdur etmek istemiyoruz yanıtını veriyorlar. Aradan 11 gün geçmiş ben zaten mağdur olmuşum. 3 sefer aradığım halde ürün en kısa sürede elinize ulaşacaktır bilgisini veriyorlar. Bu mu sizin en kısa süre anlayışınız anlamadım. Bakıyorum da herkes bu şikayetten muzdarip bir daha asla!

Aysu 322 Okunma

Cevaplar

  • Aysu01 Kasım 2016

    13 Ekim'de almış olduğum ürünlerden birisi şikayetimi defalarca kez bildirmeme rağmen hala teslim edilemedi ne yazık ki. Ürünü kısa sürede temin edemiyorsanız internet sitenize koymayın. Aradan 12 gün geçtikten sonra 25 Ekim Salı günü aradığımda temini sağlanmış tarafınıza en kısa sürede teslimatı sağlanacaktır dediler. Bugün 31 Ekim Pazartesi olmasına rağmen ürünün hala kargoya verilmediğini görüyorum. Müşteri memnuniyeti sıfır! Müşteri hizmetlerini aradığımda gelen yanıt aynı; ürünün yeni temin edildiğini bu hafta içerisinde teslimatının yapılacağını bildiriyorlar. Hiç kimseye tavsiye etmem!

  • GS Store Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba Aysu Hanım, Yaşanan sorun nedeni ile GSStore ailesi olarak özür dileriz. Sorununuzun çözümlenmesi için konu ilgili departmana iletilmiştir. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön