24 Haziran 2015

GS Store Teslim Edilmeyen Ürün!

Sipariş kodum 580001. Ürünü özellikle geçtiğimiz Cumartesi günü istemiştim. Çağrı merkezinden adres değişimi yaparak ev adresime ürünü istedim. Cumartesi günü hiçbir bilgilendirme olmadı. Aradığımda Kargo şirketi yarım günü çalışıyor ancak Pazartesi günü teslim olur deni.


Benimle konuşmadınız nereden bilebilirim kim verdi, bu bilgiyi size şeklinde konuşma geçti aramızda. (Çağrı Merkezi S*** Hanım) Dün şirkette olmadığım için takibini sağlayamadım. Bugün kargo şirketi arıyor evde kimse yok diyor. Bu nasıl bir organize olmayış şekli. Bir daha firmanız dan asla alışveriş yapmayı düşmüyorum. Firmadan kesinlikle hiç memnun kalmadım. Aynı ürün teslimat falan yok yani. 8 gün oldu.

Buse 108 Okunma

Cevaplar

  • Buse03 Ağustos 2015

    Hala ödeme sağlanmadı. Sürekli ödeme tarihim erteleniyor. Bugün 15. iş günü olmasına rağmen ödemem en geç bir hafta sonra hesapta olur deniyor. Bence hiç sağlıklı internet sitesi değil. 2. kez mağdur olmama rağmen asla önermiyorum.

  • Buse25 Temmuz 2015

    GS Store'dan yaptığım alışverişin iptalini sağlamıştım. Geri ödemesi henüz sağlanmadı. Alışveriş tarihim:09.07.2015 (17:30) iptal tarihimde 10.07.2015. (10:00) Önceki alışverişimde problem yaşadım. Çağrı merkezi sürekli olumsuzluğa çekiyor her konuşmayı. Ben ödememi iadesini istiyorum. İnsanları sürekli mağdur etmenin anlamı yok. Direk olarak ödeme tarihi istiyorum. Problem yaratmadan çözüm odaklı geri dönüş bekliyorum.

  • GS Store Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Merhaba Buse Hanım ; Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ve öneriler ilgili birime aktarılarak dikkate alınacaktır. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön