26 Nisan 2013
Yorum Yap
#1764219

GS Store Param Alındı Ürün Yok!

Annem ve babam bana 14/03/2013 tarihinde hediye olarak http://www. gsstore. org/urunDetay. asp?urunID=19622 linkli ürünü istemişler. Sipariş işlemlerini tamamladıktan sonra artık son işleme geçerken sürekli çıkış yapıyormuş. Birkaç kez daha uğraştıktan sonra siparişi vermişler.


Dönüp sepete baktıklarında ise ürün başarısız bankanıza danışınız yazıyormuş. Bugün banka harcamalarımız geldi. Galatasaray Pazarlama A. S. -> 53. 90 TL yazıyor. Para alındı ama ürün hala yok. Koyu bir GaLaTaSaRaY taraftarı olarak bu durumdan fazlasıyla utanıyorum. Ürünümü isterim!

Kadriye Kadriye 99 Okunma

Cevaplar

 • GS Store Temsilcisi08 Temmuz 2013

  Sayın Taraftarımız, Gün içinde taraftar temsilciniz sizinle irtibata geçerek konu hakkında bilgi iletmiştir.Tüm soru ve sorunlarınız için ‘Özel Mesaj’ bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Kadriye03 Mayıs 2013

  Galatasray Store özel mesaj bölümünü kullandım,kullanıyorum. Neredeyse 1 haftadır yazışıyoruz cevapta veriyorlar ama hiçbiri çözüme yönelik değil. Ürünümü istiyorum. Böyle bir sorumsuzluğu kabul etmiyorum... !!!

 • GS Store Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Taraftarımız, Gsstore.org üzerindeki özel mesaj bölümünden taraftar temsilcileri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 • Kadriye01 Mayıs 2013

  Merhaba bir galatasaray taraftarı olarak çook üzgünüm kızıma svetsort siparişi verdim siparişiniz verilmedi bankanızla görüşme yapın dendi.Fakat kredi kartı dekontu gelince gördük ki bankadan paramız alınmış amma ortada ürün yok,ve ayrıca hiç bir şekilde telefon numarası yok bir yerde derdimizi anlatmaya.Parayı almaya gelince sıra her şekilde alınıyor LÜTFEN biraz daha duyarlı olalım SAYGILARIMLA

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler