17 Nisan 2013 #1749005

GS Store Forma Kalitesi!

Gs Store ınternet sitesinden yaptığım alışveriş sonucu Galatasaray forması aldım. formamı talimatlara uygun yıkamama rağmen kullanılamaz hale geldi. . ipleri söküldü bildiğiniz pazar mali tişörtler gibi oldu.


Hemen faturasıyla beraber Gs Store seyrantepe mağazasına gönderdim ve iadesini talep ettim. hak etmediğim bi tavırla karşılanıp kusurlu ben bulundum. bu devirde para kolay kazanılmıyor ve öğrenciyim o ürünü alabilmek için 1 ay para biriktir ama nafileymiş.


Üstüne üstlük hakkımı arayacağım dediğimde de haksızsınız istediğiniz kadar uğraşın dediler. böyle müşteri hizmetleri olmaz olsun. tükodere başvurdum ve hakkımı sonuna kadar arayacağım. müşteri hizmetleriyle olan o konuşmalar hala duruyor.

Ugur 96 Okunma

Cevaplar

  • GS Store Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Taraftarımız, Ürününüzü faturanız ile beraber inceleme yapılması için göndermeniz gerekmektedir. Gerekli incelemeler sağlandıktan sonra kullanıcı hatası olduğu tespit edilen ürünler ile ilgili işlem yapılmamaktadır. Üretim tarafından kaynaklı bir problem olduğu tespit edilmesi durumunda da değişim işlemi uygulanmaktadır. Ürününüz ile ilgili işleyişi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön