14 Nisan 2014

GS Store Değişim Kartı İle Değişim Yapmıyor

Bana hediye edilen yeni sezon t-shirt bana küçük geldiği için değişim kartım ile birlikte 2 gün sonra Güngören de ki KALE AVM GS Store Mağazasına gittim. Bana L bedenin kalmadığı söylendi. Bende o zaman başka bir ürün ile değişmek istediğimi söyledim. Bu kezde hangi mağazadan alınmışsa ürün, ancak o mağazadan değişim olabileceğini çünkü her mağazanın farklı kişilere ait olduğu gibi saçma bir açıklamada bulunuldu.

4441905'i aradığımda da ilgisiz kaldılar! Değişim kartıma rağmen ürünün hiç denenmemiş olmasına rağmen üstelik satın almadan bir kaç gün sonra bile bu durumla karşılaşmam hem taraftarı olduğum kulübum adına hemde bir tüketici olmam adına üzücüdür GS STORE adına ise ayıptır dayatmadır!

Ferhat 926 Okunma

Cevaplar

  • GS Store Temsilcisi15 Mayıs 2014

    ilginiz için biz teşekkür ederiz.

  • Ferhat'ın Teşekkür Mesajı15 Mayıs 2014

    Orkun Bey gerekli ilgi ve alakayı göstermiş sorunum giderilmiştir. Teşekkürler

  • GS Store Temsilcisi14 Nisan 2014

    Sayın Taraftarımız, Söz konusu şikayetinizin taraftar temsilcimiz tarafından dinlendiği ve ilgili birime aktardığı tespit edilmiştir Konu ile ilgili şikayetiniz devam etmesi halinde www.gsstore.org internet sitemizin özel mesaj bölümünden taraftar temsilciniz özlem hanım ile irtibata geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön