22 Nisan 2013

GS Store Yüksek Derecede Müşteri Memnuniyetsizliği!

28. 03. 2013 tarihinde Mecidiyeköy gs Store'den aldığım eşofman takımını 07. 04. 2013 tarihinde Bursa gs Store den yeni sezon eşofmanla değiştirmek istediğimde aldığımız Eşofmanın fiyatı 120 lira iken şuan 80 liraya inmiş. Yeni sezon ise 120 lira . Değiştirebilmem için fark olan 40 liranın verildiği takdirde değişimi yapacaklarını belirttiler.

Bu zamana kadar hangi firmadan ürün aldıysam aynı aldığım fiyattan değişimi sağlandı. gs Store Bursa şubesini arayıp tekrardan değişimi için konuştuğumda kesinlikle değişim olmasının mümkün olmadığını sizi tüketici haklarına şikayet ediceğim dediğimde gidin nereye şikayet ederseniz gibi bi tavırla karşılaşmış bulunmaktayım. Gs Store yönetiminden çözüm bekliyorum.

Nurbanu 55 Okunma

Cevaplar

  • Nurbanu 26 Nisan 2013

    28. 03. 2013 tarihinde Mecidiyeköy gs Store'den aldığım eşofman takımını 07. 04. 2013 tarihinde Bursa gs Store den yeni sezon eşofmanla değiştirmek istediğimde aldığımız Eşofmanın fiyatı 120 lira iken şuan 80 liraya inmiş. Yeni sezon ise 120 lira . Değiştirebilmem için fark olan 40 liranın verildiği takdirde değişimi yapacaklarını belirttiler. Bu zamana kadar hangi firmadan ürün aldıysam aynı aldığım fiyattan değişimi sağlandı. gs Store Bursa şubesini arayıp tekrardan değişimi için konuştuğumda kesinlikle değişim olmasının mümkün olmadığını sizi tüketici haklarına şikayet ediceğim dediğimde gidin nereye şikayet ederseniz gibi bi tavırla karşılaşmış bulunmaktayım. Gs Store yönetiminden çözüm bekliyorum.

  • GS Store Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Taraftarımız, Bilgileriniz ilgili departmanlara aktarılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön