23 Şubat 2015

GS Store Taraftarı Olduğuma Pişman Ettiler.

Oğluma yaş günü hediyesi GS forması geldi. Hediye poşetinden fiş veya değiştirme fişi çıkmadı ama sonuçta alındığı yer belli, etiketleri üzerinde. Aynı formanın daha büyüğünü almak için formayı değiştirmeye İzmir Bornova forum GS Store mağazasına gittiğimizde fiş veya değişim kartı olmadan değiştiremeyeceklerini söylediler. Bilgisayar ortamında alıcının alışveriş bilgilerini kaydetmediklerini söylediler. Sonuçta hediye veren kişi belkide fişin gerekebileceğini düşünmedi. Sonuçta böyle büyük bir spor kulübünün taraftarlarının yanında olması gerekir bizim doğduğumuzdan beri onların yanında olduğumuz gibi. Basit bir değişim işlemi ancak bu kadar zora koşulabilir!

Özlem 1.459 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 27 Şubat 2015

    Keşke bunlara gerek kalmadan, birbirimizi üzmeden halledebilseydik. Ben yine de ilginize teşekkür ediyorum. Hediyenin İzmir Alsancak Kordondan alındığını öğrendim. En kısa zamanda değiştireceğim...

  • GS Store Temsilcisi25 Şubat 2015

    syn özlem hanım, ürünün hangi store dan alındığını öğrendikten sonra ilgili store dan değişim yapabilirsiniz.ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön