31 Ağustos 2016

GS Store Siparişleri Yanlış ve Eksik Yolladı.

22.08.2016 tarihinde bir kişi tarafından 2 adet arkasına numara ve isim yazılı olarak Metin Oktay fan t-shirt'ü; aynı tarihte ise bir diğer kişi tarafından 3 adet arkasına numara ve isim yazılı Metin Oktay Fan T-shirt'ü siparişi verdik. 31.08.2016 tarihinde ilk 2 adet hala ortada yok. Diğer 3'ünün de elimize 2.si ulaştı. Elimize ulaşan t-shirtler'de ise tabii ki farklı olması gerekirken aynı isim ve numara yazıyordu. 4441905 numaralı hattan kendileriyle defalarca görüşme yaptık. En yakın GS Store'dan yanlış olan ürünü değiştirebileceğimizi söylediler. En yakındakini aradık. Böyle bir uygulama olmadığını söylediler. 4441905 ile tekrar iletişime geçtiğimizde, elimize ulaşmayan siparişleri "bir ara" göndereceklerini söylediler. Yanlış gelen ürünü ise geri gönderin demek dışında bir şey söylemediler. 5 t-shirt'ü bunca zaman gönderemediler ve 2'sinden 1'ini de yanlış gönderdiler. Şikayetçiyiz.

Sencer 168 Okunma

Cevaplar

  • GS Store Temsilcisi06 Eylül 2016

    Merhaba Sencer Bey, Siparişiniz de yaşanan durumdan dolayı GSStore Ailesi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza tekrar dönüş yapılacaktır. Saygılarımla

  • Sencer 05 Eylül 2016

    Ürünler hala elimize ulaşmadı. Kendilerini tekrar aradık; ürünlerin ne zaman teslim edileceğine dair bilgi veremeyeceklerini söylediler. Yetkili birisiyle görüşme şansımızın da olmadığını belirttiler. Ürünlerden vazgeçip paramızı almak mümkün mü sorusuna da gülünç bir şekilde basılı ürünlerde iade alamayacaklarını söylediler. Elimize ulaşmayan ürünün iadesini alamayacaklarmış. Her şey keşke şaka olsaydı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön