19 Şubat 2015

GS Store Sipariş İptalinde Zorluk Çıkarıyor.

GS Store'u 12 Şubat'ta telefonla aradım. Bununla birlikte "653753 no.lu siparişimin siparişimi 14 Şubat'ta eşime hediye etmek için vermiştim. Şu aşamada kargoya verilerek bana zamanında ulaşması imkansız olduğundan siparişimin kargoya verilmeden iptalini ve 123 TL 90 kr. olan ücretlerinin ödeme yapmış olduğum kartıma iadesini rica ederim.

Metni ile mesaj da gönderdim. Şikayetimi ilgili departmana ilettiğimi söylediler ama bana ulaşan ya da işlem yapan olmadı. Oysa ki bu özel mesajları da sipariş gibi şifre güvenliği ile girdiğimden işleme alınmalı idi.
Şimdi öğreniyorum iptal ettiğim siparişimi 1 hafta sonra kargoya vermişler. Böyle birşey olmaz. Derhal iptalini ve ücret iademi istiyorum.

İbrahim 63 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 12 Nisan 2015

  126 lira yazmışım aceleden gercek tutar 123 TL 90 TR dir

 • İbrahim 12 Nisan 2015

  Halen iadem gerçekleşmedii firma benim paramın üzerine yattı. Ürünü almadım iade kaydı MNG kayıtlarında bulunmaktadır. Beni aradıklarında iademin yapılacagını söylemelerine rağmen yalan söylediler.

 • İbrahim 31 Mart 2015

  Konuyla ilgili iki defa arandım. Her ikisinde de iade istediğimi belirttim bana "para iades en kısa zamanda yapılacak " dendi ama 2 ay geçti halen hiçbir gelişme yok. "iki ürünün ikisini de mi iade istiyorsunuz " şeklinde (iki ürünü de almayıp MNG ile geri göndermeme rağmen) saçma sorulara muhatap oluyorum. Neden bu kadar zora koşuluyor. 123 lira bu kadar mı önemli?

 • İbrahim 03 Mart 2015

  Ürünleri almadım MNG Kargo iade aldı. Ancak cuma günü itibari ile henüz kartımda bir iade işlemi görünmüyor. Telefon ettiğimde karşımdaki müşteri temsilcileri cevap vermiyorlar illa ki biz arayacağız diyorlar. Siz aradığınızda da hem 2 defa çaldırılıp kapanıyor. Yetişemeyip geri döndüğümüzde de cevap aynı "biz buradan göremiyoruz sizi arayacaklar" sonra bir kez daha arayıp müsait olunup açılamazsa bir daha aramıyorlar. Sadece aramış görünmek arama kaydına geçirilmek üzere yapılıyor. Yani müşteri odaklı kesinlikle değiller. (aradığımda konuştuğum temsilci arkadaşlar kibar ancak maalesef konu hakkındaki detayları göremiyoruz diyorlar) Ez cümle ben halen memnuniyetsiz bir müşteriyim. Bunu da her platformda yazmaktan dile getirmekten birilerinin görmesini sağlamaktan da geri durmuyorum. Son durum: Ürünleri teslim almadım, kargo firmasına iade ettim ancak halen ödediğim para hesabıma geçmedi.

 • GS Store Temsilcisi23 Şubat 2015

  konuyla ilgili tarafınıza yapılan aramada iletişime geçilememiştir.tarafınıza en kısa sürede yeni bir arama sağlanacaktır.ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

 • GS Store Temsilcisi23 Şubat 2015

  syn ibrahim bey; alışverişinizin sistem üzerinden iptali gerçekleşmemektedir.siparişiniz size ulaştıktan sonra MNG kargo ile geri iadesini talep edebilirsiniz. en kısa sürede ücret iadesi gerçekleşecektir.ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön