16 Haziran 2016

GS Store Hediye Ürünler Değiştirilmiyor.

İki adet ürün hediye olarak tarafıma geldi. Bedenleri uymadığı için Levent Metrocity mağazaya gittim. Birinin hediye değiştirme kartı olmadığı için (sadece bedenini değiştirecekler) değiştirmediler. Bu işlem (yalnızca beden değişimi) neredeyse bütün mağazalarda değişim kartı olmadan da gerçekleşebiliyor. Diğer formamı da hediye değişim kartı olmasına rağmen ellerinde olmadığı için değiştirmediler. Başka mağazalara yönlendirdiler. Benim talebim kendilerinin ürünü getirebilmesi yönünde oldu. Ancak başka mağazadan ürün gelmezmiş.

Hangi mağazaya gitseniz müşteriyi bu şekilde geri çevirmez. Bu kafayla sattığınız ürünlerle müşterileri, Galatasaray taraftarını nasıl mutlu edersiniz? Mağaza müdürüne de gerek yok, bir tane kasiyer koyun oraya daha kolay. Benim bildiğim mağaza müdürü kolileri açmak yerine müşterilere yardımcı olur. Biraz düzeltin artık ürünleri de mağazalardaki hizmeti de!

Gürol 526 Okunma

Cevaplar

  • GS Store Temsilcisi29 Haziran 2016

    Değerli Taraftarımız, Yaşanan durum nedeni ile GSStore ailesi olarak özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak gerekli incelemeler yapılarak gerekli aksiyon alınacaktır. Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön