22 Nisan 2013

GS Store Forma Baskısı!

19/04/2013 cuma günü Ankara AnkaMall alışveriş merkezi GS Store mağazasından satın aldığım 12 Drogba baskılı beyaz maç forması, giydiğim ilk gününde baskısı dökülmeye başladı. www.gsstore.org adresine yazdığım mailde bizler sadece internetten sattığımız ürünlerle ilgili hizmet veriyoruz dediler. ilgili mağazayı aradığımda ise fatura ve forma ile bize gelin yardımcı oluruz dediler.

Gelme imkanımın olmadığını Zonguldak ta yaşadığımı belirttiğimde kargo ücretinin benim tarafımdan karşılandığında ilgilenebileceklerini aksi takdirde herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler. baskı ücretinin kargo ücretinden daha düşük maliyet tutacağını göz önüne alırsak mali kaybım olacaktır. tel 0535741***.

İlhami 356 Okunma

Cevaplar

  • İlhami 30 Nisan 2013

    ben şikayetimi gsstore.org a yapmadım zaten. gs store a yaptım kurumsal bir firmanın böyle bir ayrım yapması hiç hoş değil. ben bu formayı tır dan alsaydım. tır ı bulmak için il il dolaşacakmıydım. çok mantıksız bir cevap ve ticarete, kurumsallığa yakışmayan bir davranış. gsstore a.ş. yi buradan kınıyorum.

  • GS Store Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Taraftarımız, Gsstore mağazalarından alınmış ürünlerde gsstore.org üzerinden işlem sağlanmamaktadır. Mağaza ile görüşmeniz gerekmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön