03 Şubat 2016

GS Store Defolu Ürün.

Biz takımımıza katkı olsun diye ürün alıyoruz, ürün yırtık geliyor ve müşteri temsilcisi Ç***** Bey depo yetkilileri yardımcı olur, o zaman beni onlarla görüştür sen neden açıyorsun telefonu, ürünü onlar inceliyecek diyor, bir de ürün bana ne zaman gelir diyorum ''10 günü bulur'' diyor. Dalga geçerek böyle saçma bir şey olamaz, depo görevlileri bakacaksa sizin işiniz nedir, orada veya defolu ürünü yollarken nerdeydi görevli arkadaşlar.

Samet 230 Okunma

Cevaplar

  • Samet08 Şubat 2016

    Galatasaray imiz kimin ellerinde arkadaşlar. Ben metin oktay forması aldım ürün yırtık geldi iade ettim yeni ürün istedim mor 4 yıldızlı formayla değiştirdim nolur nolmaz bu ürün de hatalı çıkmasın diye. 4 yıldızlı formayı 3 yıldızlı yollamazlarmı bu nasıl etik bir anlayıştır nasıl bir vurdun duymazlıktır... Yazıklar olsun ya benimle konuşan nihal Hanım sözde çok ilgiliydi. . Ve GS Store de çalışan insanlar böyle olmamalı. . Bir telefonu acısı var kadının ilk telefonu açanın kaba kaba buyurun galatasaray diye insanı takımdan soğuturlar... İşinizi sevmiyorsanız yapmayın kardeşim. . Koskaca gs yazıklar olsun... Asla bir şey almam artık... . Yönetim de çalışanlarda herkes acayip. Cefayı çeken sadece taraftar. .

  • GS Store Temsilcisi06 Şubat 2016

    Değerli Taraftarımız; Tarafınıza arama sağlandı fakat ulaşılamadı. Sorununuz devam ediyor ise lütfen taraftar temsilcilerimize ulaşınız. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön