GS Store Çok Sinirliyim Çoook...

Cenk Ç. |

Hayatımda bir ürünün sorununa bu kadar üzülmemiştm. Ürün için bu kadar üzülünür mü diye düşünebilirsiniz ama yazdıklarımı okuyunca belki hak verirsiniz. Doğacak bebeğimin cinsiyeti bile belli olmadan koşa koşa ilk hediyesini ve ilk giyeceği 4 yıldızlı hastane çıkışını mağazadan aldım. Eşim doğum yaklaştığı için bebek ürünlerini kullanma talimatlarına göre yıkamaya başladı. İlk yıkanmasına rağmn giysilerin içinde sadece GS Store ürünündeki baskı-etiket rengi soldu. Hem de baskı zarar görememesi için ürünü iç-dış yapmamama rağmen.

Pazar malındaki baskılar bile ilk yıkamada renk tonunda değişiklik olmaz. Sizin gibi markanın kullandığı kalite bu kadar düşük olmamalı. Hastane çıkış setinden 1 parçasını yıkamayı unutmuşuz, ekteki fotoğrafları çekerken öncesi ve sonrasını göstermesinde çok yardımcı oldu. Ürünüde kendime aldığım için fişini saklamadım. Mağazaya gideceğim bakalm nasıl bir tepki verecek?

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk Ç.
  09 Ağustos
  13:21

  12 gündür halen daha dönüş yapmadın, bu kadar mı zor?
  Mağazaya şimdilik gitmeyin dönüş yapılacak deyip oyaladınız. Bu akşam mesai çıkışı gidiyorum, hadi hayırlısı...

 • Cenk Ç.
  29 Temmuz
  11:21

  20 Temmuz 13:24 te arandım ve açamadım. Cevabınızı 13:25 vermişsiniz:)
  Şimdi 444 1905 i aradım çağrıdaki kısa süre beklettikten sonra şikayetle ilgili konuşamadık ve size dönüş yapılacak bilgisi verdi!

 • 20 Temmuz
  13:25

  Değerli Taraftarımız;

  Konu ile ilgili tarafınıza arama sağlandı fakat ulaşılamadı.

  Sorununuz devam ediyor ise 444 1905'ten tarafımıza ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımla