23 Şubat 2013

GS Store Beni Oyalayıp Ürünü Sattılar!

16/02/2013 Tarihinde GS Storeden 139, 90 tl tutarında alışveriş yaptım. Ödeme yapılamadı diye bir uyarı verdi özel mesaj bölümünden yazıp bilgi istedim sürekli beni oyalayarak 8 gün geçmesine rağmen ödemenin teyidini alamadım bu arada geçen zamanda almak istediğim ürünü satıp bitirmiş olmaları beni hayal kırıklığına uğratmıştır.

Maddiyattan ziyade beni manevi olarak çok etkilemiştir şimdi bu şikayetime verecekleri cevabı söyleyeyim ilgi depaartmanımıza aktarılmıştır yani anlayacağınız geçiştirmekten başka bir şey yok. Bu şirkete nasıl bir yaptırım uygulana bilir.

Serdar 44 Okunma

Cevaplar

  • GS Store Temsilcisi04 Mart 2013

    Sayın Taraftarımız,, 139, 90 tl tutarındaki çekimize istinaden 380662 siparişiniz onaylanmıştır. gün içerisinde adresinize kargolanmış olacaktır. Bütün yasal haklarınız saklı tutulmaktadır. Siparişiniz ile ilgili olarak bundan sonraki süreci sipariş takibinden sağlayabilirsiniz.

  • Serdar28 Şubat 2013

    Ne arayan nede soran var resmen adamlar paramın üstüne yattı.Artık tek seçenek var tüketici mahkemesine başvurmak.Aman ben düştüm başkaları düşmesin ne olur 900 lü hatlardan daha tehlikeli bu siteye dikkat edelim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön