16 Eylül 2013

GS Store 2 Ay Önce Parasını Ödediğim Formamı Alamadım!

13. 07. 2013 tarihinde Manisa GS Store mağazasından, hem nişanlıma hem kendime toplam 258 TL peşin ödeme yaparak forma aldım. Aldığımız formaların ilk yıkamada arka yüzüne baskı yapılan rakamları dağıldı. Sonrasında formaları iade ettik ve İstanbul'a gideceği söylendi, yaklaşık bir ay bekledik ve yeni formalar geldi.

Nişanlımın formasında bir sorun yoktu fakat benim formamın sırt kısmında kumaş hatası mevcut, formayı tekrar iade ettim ve bugüne kadar bekledim. Bana geri dönüş olmadığından, bugün mağazayı aradım. Formanın İstanbul'dan geldiğini, formada bir sorun olmadığı kararına varıldığını aynı formayı bana vereceklerini söylediler."

Ahmet 222 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Eylül 2013

    Verilen cevap hep standart "Sayın Taraftarımız, Şikayetiniz ilgili departmanlara aktarılmıştır. Gerekli incelemeler sağlandıktan sonra tarafınıza bilgisi verilecektir." Herhangi bir gelişme yok! Bir taraftar taraftar olduğuna pişman edilmemeli sezon bitecek ve ben parasını ödediğim formamı hala giyemiyorum!

  • Ahmet19 Eylül 2013

    Uzun bir degerlendirme sonrasi bana tekrar defolu forma teklif edilecek sanirim.

  • GS Store Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Taraftarımız, Şikayetiniz ilgili departmanlara aktarılmıştır. Gerekli incelemeler sağlandıktan sonra tarafınıza bilgisi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön