15 Mart 2014

Gruppal.com Paris-Benelux Tatili Tarih Değişikliği/ İade

Benelux-Paris tatili aldım. 8 nisandaki rezervasyonu iş nedeniyle resmi bir görevlendirmem yapıldığından,18 nisan'la değiştirmek istedim.Talebime olumlu cevap verildi.Onaylanıp sözleşmenin gönderilmesi için defalarca Gruppal'i aradım. Rezervasyonumda sorun olmadığını, operatörlerinin taşındığını ve beklememi söylediler.


Uzun bir süre bekletildikten sonra geçen hafta 18 nisan için ekstra ödeme istediler. Daha önce görüştüğüm S*** Bey'i aradım. Sitesinde fiyat değişikliğinin yazmadığı,aradan geçen 2 aylık zamanda bilgilendirilmediğim, değiştirmeyecekler se iptal etmelerini söyledim. Telefon yüzüme kapandı. Sözlü/yazılı başvurularım cevapsız kalınca, aradım. Talebimin kabul edilmediğini söylediler.

Şefika 4.162 Okunma

Cevaplar

  • Gruppal.com Temsilcisi15 Mart 2014

    Selamlar; Satın almış olduğunuz tur için talep ettiğiniz tarih değişikliğini 8 Nisan tarihinden 18 Nisana kaydırabileceğimizi size ifade etmiştik. Ancak tarih farkından dolayı çıkan kişi başı 100 euro farkı ödemeniz gerekmektedir. İptal ve iade konusunda satın alma işlemleriniz esnasında yolculara bilgi verilmektedir. Ayrıca satın almış olduğunuz sayfada iptal ve iade yapılamamaktadır diye belirtmiş bulunuyoruz. Flash programlarda iptal ve iade söz konusu değildir.İstediğiniz tarihe müsaitlik alarak ve kişi başı oluşan 100 euro farkı ödemeniz durumda yardımcı olabileceğimizi tekrar hatırlatırız. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön