26 Nisan 2013 #1765863

Grupfoni.com Yemek Kuponunun Tarihi Geçmediği Halde Kullanılmış Gösteriyorlar!

Bilgisayar kayıtlarında kuponu kullanmadığımı bildirdiğim halde kullanılmış gösterip hizmeti almama engel oldular. Aracı firma olarak yanlış bir bilgi sistemi kullanıyorlar 25 yıllık bilgisayar programcısı ve veri tabanı uzmanıyım ellerindeki bir işe yaramaz yazılımı kontrole ettirmeleri gerekiyor.


Kuponlarınızı yanlışlıkla farklı firmalara vermeyin, bir kere farklı bir firmanın sistemde sorgulanan kupon o firmaya ait olamasa bile kullanılmış olarak işaretliyorlar. Sizde hizmetinizi bu nedenle alamamış oluyorsunuz.


Şikayetimi ilgili tüketici derneğine ve mahkemeye bildireceğim 30 dk. telefon faturamı ve mağduriyet dahil tüm haklarımı arayacağım. Haberleri olsun.

Hatice 47 Okunma

Cevaplar

  • Hatice27 Mayıs 2013

    Hiç bir şekilde soruna çözüm bulmuş değilller. onca telefon görüşmesi yaptım firmanın kamera incelemesi için beni firmaya yönlendirdiler. Gidip kendiniz görüşün demek çözümse. ben daha önce gitmediğim sabahın 10:30un da 6 kişi kahvaltı ssatinde döner yemeğe mi gidilir ..Kamera kayıtlarını ben firmaya soracağım firmayla anlaşmaya beni gönderdiler. Çözümleri bu mu acaba?

  • Grupfoni.com Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın Üyemiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden dolayı grupfoni ekibi olarak üzgün olduğumuzu paylaşmak isteriz. Tarafınızla yapılan görüşmeler sonucunda şikayete ilişkin çözüm sağlanmıştır. Sizin için hızlı ve kolay çözümler bulmak için buradayız. Bizi telefonla arayın ya da dilerseniz email gönderin. Grupfoni Müşteri Hizmetleri Takımı olarak probleminizi en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Telefon: 212 232 09 00 (Pazar hariç haftanın her günü 08:30 – 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.) Email: [email protected] http://www.grupfoni.com/v2/aboutus/contact İletişim Formu aracılığı ile de bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, grupfoni.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön