03 Şubat 2014 #2271836

Grupfoni.com Kuponun Bedelini Hediye Puanına Çevirmedi!

Son kullanma tarihi 15.02.2014 kupon bedeli 129 TL olan Esenler Grand S Hotel' de 2 kişi 1 gece konaklama kuponumun 21/01/2014 tarihinde (kupon son kullanma tarihinden 25 gün evvel kendilerine iletmeme rağmen) Grupfoni.com yetkililerine kuponu kullanamayacağımı, kupon bedelinin başka bir fırsatlarında değerlendirilmek üzere hesabıma ' Hediye Puanı ' olarak aktarılmasını rica ettim.


Grupfoni.com yetkilileri iade işlemlerinin satın alma işleminden sonra 7 gün içinde yapıldığını söyleyerek kesinlikle 'Hediye Puanı' yüklemesi yapmadılar. Amaç kesinlikle müşteriyi mağdur etmek. Bu konuda yardımlarınızı bekler saygılar sunarım.

Şeniz 92 Okunma

Cevaplar

  • Grupfoni.com Temsilcisi26 Haziran 2014

    Sayın Üyemiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden dolayı grupfoni ekibi olarak üzgün olduğumuzu paylaşmak isteriz. Tarafınıza konu ile alakalı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, grupfoni.com

  • Şeniz06 Şubat 2014

    Grupfoni com. personelinin çözüm aşamasındaki tutumundan hiç memnun kalmadım.Sürekli verdikleri cevaplarla müşteriyi atlatmaya çalışıyorlar. Amaç zaman kazanarak Kupon Kullanım tarihini geçirmek. Zaten şimdiye kadar 'Hediye Puanı ' uygulaması hakkında kendilerinden hiçbir bilgi alamadım. Tek bir cümle ezberlemişler o da ' İade işlemleri satın alma tarihinden sonra 7 gün içinde yapılır ' insanlık hali demekki 7 gün sonra müşterinin bir mazereti çıksa firmanın çalışma anlayışına göre kesinlikle müşterinin ödediği para yanıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön