09 Mayıs 2013 #1786226

Grupfoni.com İade Yapmıyor!

Paketi alma sürem 7 günü geçti diye iade yapmadı, ama sitede 7 günü aşan iadelerde puan olarak iade yapılabilir ve diğer farklı kampanyalarda 1 ay içerisinde kullanabilirsiniz maddesi olmasına ve söylememe rağmen göz göre göre iade yapmadılar.


Her isteyene 7 günü aşınca puan olarak iade yapılmaz, insiyatif meselesidir diyerek, isteyene iade istemeyene iade etmediklerini açıkça belirttiler. kim karar veriyor? diye sorduğumda ise yanıt bile veremiyorlar.


Benle "bakar mısın?" diye konuşup, sürekli konuşuyorsunuz diyebilecek kadar haddini aşan basit çağrı merkezi elemanlarına sahip bu yerden alışveriş yaptığım için çok pişmanım. ama gerekli her türlü yasal yola başvuracağım!

Simge 59 Okunma

Cevaplar

  • Simge18 Temmuz 2013

    Şikayetimden yaklaşık 3 ay sonra Standart yanıtlarını veren bir firma. Herşey yeterince açık ve net. Müşteri Hizmetleri'nin kalitesizliği, çalıştırdıkları insanların üslüplarının o kadar farkında değiller ki, yüksek ihtimalle umurlarında bile değil, hala beni Müşteri Hizmetleri'ne yönlendirmeleri oldukça manidar. Tam anlamıyla 200 TL'mi hibe eden bir firma, hala bana Standart yanıtlarını yollayabiliyor. Pişman olmamak için sakın ama sakın alışveriş yapmayın.

  • Grupfoni.com Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Üyemiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden dolayı grupfoni ekibi olarak üzgün olduğumuzu paylaşmak isteriz. İade taleplerinin satın alma işleminden sonraki 7 gün içerisinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. 26 nisan 2013 tarihinde yapmış olduğunuz satın alma işleminin iade edilemeyeceğini üzülerek belirtmek isteriz. Sizin için hızlı ve kolay çözümler bulmak için buradayız. Bizi telefonla arayın ya da dilerseniz email gönderin. Grupfoni Müşteri Hizmetleri Takımı olarak probleminizi en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Telefon: 212 232 09 00 (Pazar hariç haftanın her günü 08:30 – 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.) Email: [email protected] http://www.grupfoni.com/v2/aboutus/contact İletişim Formu aracılığı ile de bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, grupfoni.com Müşteri Hizmetleri

  • Simge27 Haziran 2013

    Şikayetimi dikkate bile almayana bir firma. Sanırım daha fazla söze gerek yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön