18 Ocak 2014

Grupfoni.com Etkinlik İptal Edilmediği Halde İptal Maili Geldi

Grupfoni.com'dan almış olduğum The Musical Is Back etkinliği ile ilgili olarak Grupfoni yetkilisi tarafından tarafıma iptal maili iletildi ve hak kaybı yaşamamak için iade sürecini başlattım. Ancak şu an sosyal medyadan ve haberlerden gördüğüm kadarıyla etkinlik gerçekleşmiş.Gerçekleşen bir etkinliğe biletim olduğu halde gidememiş oldum. Tarafıma iptal maili gelmesinde ticari bir durum da olabileceğini düşünüyorum, umarım böyle bir haksızlığa maruz kalmamışımdır.

Etkinlik hakkında yanlış yönlendirildiğim ve tekrar bilgilendirilmediğim için Grupfoni.com 'dan şikayetçiyim.

Erdem 73 Okunma

Cevaplar

  • Erdem25 Haziran 2014

    Merhaba, Öncelilkle 6 ay gibi kısa bir sürede geri dönüşte bulunduğunuz için teşekkür ederim. Şikayetimi tekrar gözden geçirirseniz tarafıma bilgi verilmedi şeklinde bir şikayetim bulunmamaktadır. Tarafıma iptal edileceği bilgisi verildiği halde etkinliğin iptal olmadan gerçekleştiğidir. Yanlış bilgilendirmeden dolayı şikayetçiyim. Bilgilerinize.

  • Grupfoni.com Temsilcisi25 Haziran 2014

    Sayın Üyemiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden ve geç geri dönüşten dolayı grupfoni ekibi olarak üzgün olduğumuzu paylaşmak isteriz. 15.01.2014 tarihinde tarafınıza bilgi verilmiş olduğu tespit edilmiştir. Saygılarımızla, grupfoni.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön