28 Ocak 2014

Grupfoni.com Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Grupfoni.com'den bir ürün aldım ve numarası uymadığı için geri gönderip bir küçük numarasını istedim. Haftalar sonra sonuç alamayınca aradım ve bir sonraki hafta kesinlikle gönderileceğini ilettiler. Hala gelmedi, çağrı merkezini günlerdir arıyorum ve kesinlikle ulaşamıyorum. Bir muhatap bile bulamadım sorunumu çözebilecek! Aldığım ürüne de bin pişman oldum.

Asli 151 Okunma

Cevaplar

  • Grupfoni.com Temsilcisi25 Haziran 2014

    Sayın Üyemiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden dolayı grupfoni ekibi olarak üzgün olduğumuzu paylaşmak isteriz. 31.01.2014 tarihinde tarafınıza bilgi verilmiş olduğu tespit edilmiştir. Saygılarımızla, grupfoni.com Müşteri Hizmetleri

  • Asli 31 Ocak 2014

    Tabii ki skayetime bir yanıt gelmedi. sonunda grupfoniye kendi çabalarımla ulaşabildim, grupfoni ile iş yapmak isteyen bir şirketimi tuşlarsanız ulaşabiliyorsunuz yoksa asla ve asla ulaşamıyorsunuz! ha bu arada 0850 li numaralarından da bir bayanın evi çıkıyor, yazık o da bıkmış boşuna aramayın! sonuç; istediğim ürünün numarası olmadığı için göndermiyorlar. fakat nedense bununla ilgili bana hiçbir bilgilendirme yapılmıyor, kendi yoğun çabalarım sonucu öğreniyorum. para iademi yapacaklarından da şüpheliyim, çağrı merkezindeki zavallı kız da sürekli benden özür diliyor- oysaki onun suçu değil işini beceremeyen şirketinin suçu! buradan asla bir ürün almayın asla!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön