02 Eylül 2013

Grupfoni.com Kullanmadığım Kuponlara Ne Fatura Kesiyor Nede İade Alıyor!

Ücretini ödeyip kullanamadığım kuponumu hiçbir şekilde iade etmeyeceklerini belirtip, ödediğim ücretin üstüne yatan bir firma kendileri. Hiç sıkılmadan Grupfoni.com müşteri temsilcileri ''unutmasaydınız'' diyebiliyor. Parasını ödediğim kuponlar için fatura talep ettiğimde notumu aldıklarını ilgili birim tarafından bana geri dönüş yapılacağını belirttiler fakat herhangi geri dönüş olmadı.

İşin ilginç yanı herhangi bir mal ve/veya hizmet kullanımı olmadığı halde kredi kartından çektikleri tutarı vergilendirmeden ( faturalandırmadan ) hem haksız kazanç elde ediyorlar hemde sebepsiz zenginleşmeye yol açabilecek bir fiil işliyorlar.

Mert 109 Okunma

Cevaplar

  • Mert 31 Ocak 2014

    Firmaya o kadar mail attığım halde hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı.

  • Mert 20 Kasım 2013

    gerekli bilgileri tarafınıza ulaştırdığım halde hala dönüş yapılmadı.

  • Grupfoni.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Üyemiz, Sistemimizde yapılan incelemede 1/04/2011 yılında yapılan satın alma işleminin iade edilemeyeceğini tarafınıza bildiririz. Fatura talebiniz ile alakalı irtibata geçmenizi rica ederiz. Sizin için hızlı ve kolay çözümler bulmak için buradayız. Bizi telefonla arayın ya da dilerseniz email gönderin. Grupfoni Müşteri Hizmetleri Takımı olarak probleminizi en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Telefon: 212 232 09 00 (Pazar hariç haftanın her günü 08:30 – 18:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.) Email: [email protected] http://www.grupfoni.com/v2/aboutus/contact İletişim Formu aracılığı ile de bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, grupfoni.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön