Emel C. Teşekkür Mesajı

Param iade edilmiştir, teşekkür ederim.

Grupfoni.com İptal Edilen Tiyatronun Bilet Ücretini İade Etmiyor.

Emel C. |

26.05.2014 tarihinde İzmir Bornova'da 4 haziran'da oynanacak olan Nilgün Belgün'ün Aşk ve Komedi adlı oyunu için 9 adet Grupfoni.com bileti satın aldım. İlan numaram: 100011476.

Tiyatronun iptal olduğunu son anda tiyatroya kadar giderek öğrenebildik. Bize hiçbir bilgi verilmediği gibi Grupfoni.com çağrı merkezinden mail atmam gerektiği söylendi. Maillerime cevap gelmediği gibi artık telefonlar da uzun süre oyalayıp kapanıyor. Bu nasıl bir çalışma şekli. Onların bize derhal bilgi verip para iadesi yapmasını beklerdim. Aksine bunun için biz çaba harcıyoruz. Arkadaşlarıma da mağdur oldum. Umarım bir ilgili çıkar ve yardımcı olur.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emel C.
  28 Ocak
  14:02

  Param iade edilmiştir, teşekkür ederim.

 • 27 Haziran
  16:01

  sayın Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimden ve geç dönüşümüzden dolayı grupfoni ekibi olarak üzgün olduğumuzu paylaşmak isteriz.

  Sizin için hızlı ve kolay çözümler bulmak için buradayız.

  Bizi telefonla arayın ya da dilerseniz email gönderin. Grupfoni Müşteri Hizmetleri Takımı olarak probleminizi en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.  Email: support@grupfoni.zendesk.com


  Saygılarımızla,

  grupfoni.com
  Müşteri Hizmetleri

 • Emel C.
  14 Haziran
  15:07

  Maillerime ve şikayetvar.com\'a yazmış olmama rağmen hiç bir yanıt alamamış durumdayım.Henüz bir bilgilendirme maili ya da telefonu da tarafıma ulaşmadı.