21 Ağustos
Yorum Yap
#10813287

Grupanya.com Mağduru Oldum

19.08.2018 tarihinde Arach Hotel Harbiye'de konaklamak için 1 gecelik fırsat satın aldım. Aldıktan sonra herhangi bir rezervasyon giriş işlemleri yapmadan öncesinde bizzat giderek otel de odayı görüp kontrol etmek istedim ancak tam bir hayal kırıklığı.


Satış yapılan fotoğraf ile odanın güncel halinin birbiriyle alakası yok hatta daha fazla inandırıcı olması için deniz manzarası fotoğrafları vardı otelin ancak otel harbiyede ve ara sokakta. Bunları es geçiyorum ancak odanın hali içler acısı gösterilen fotoğraflar ile mağdur edilerek satış yapılıyor ve bu site ciddi anlamda bir çok oteli bu şekilde gösteriyor. Fotoğraflarını da aşağıda ekliyorum 2 fotoğraf arasında ki farkı görüp elinizi vicdanınıza koyarak lütfen objektif olup düşünün bu konu hakkında. İade talebi açtığım da bir hayal kırıklığı daha. Otelin inisiyatifine bırakılmış durumda?


En ivedi şekilde sorunumun çözülmesini ve kullanmadığım kupon kodumu iade ederek paramı tekrar kartıma göndermenizi rica ediyorum aksi takdirde elimdeki fotoğraflar ile sitenize yönelik tüm sosyal medyalarda paylaşımda bulunacağımı bilmenizi isterim.

Fatih 1.527 Okunma

Cevaplar

  • Grupanya.com Temsilcisi30 Ağustos

    Değerli Üyemiz, Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Şirketimiz için öncelikli husus, her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Talebiniz ilgili olarak satış temsilcilerimiz işletme ile iletişime geçmiş ve bilgilendirme yapmıştır. İade talebinizin kontrolünü sağlamak istedik ancak mail adresinizde sitemizde kayıtlı üyeliğinize ulaşım sağlayamadık. Konu ile ilgili Grupanya ana sayfasında yer alan ''Bize Ulaşın'' bölümünden yazılı talepte bulunmanızı rica ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler