17 Temmuz
Yorum Yap
#10674510

Grupanya.com İptal İadesi Yapılmadı!

Grupanya.com sitesi üzerinden 02.07.2018 tarihinde yapmış olduğum alışverişi aynı gün iade ettim. İadenin süresi 10 iş gününü geçmesine rağmen hala banka hesabıma iptal edilen tutar iade olarak yansımadı. Sitenin telefon numarasını birkaç kez aradım ve aldığım cevap iademin yapıldığı yönünde oldu.


Bankamı arayıp sormam gerektiği söylendi bunun üzerine bankamı da birkaç kez aradım fakat böyle bir iadenin yapılmadığı ve havuzların da böyle bir iadenin olmadığı söylendi. Acil konunun incelenmesini ve tutarın hesabıma iade edilmesini talep ediyorum.

Selçuk 1.727 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk06 Ağustos

    Banka şubeme gittim ve defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Ayrıca internet bankacılığından da kontrol ettim fakat bu iade bana yapılmadı! Grupanya.com sitesi resmen paramı gasp etti.

  • Grupanya.com Temsilcisi03 Ağustos

    Değerli Üyemiz, Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Kontrolleri sağladığımızda iade işlemlerinizin tarafımızca gerçekleştiğini görüntülemekteyiz. Gün içinde Grupanya üyeliğinizde tanımlı olan mail adresinize yeni bir iade görseli yönlendirdik. Tekrar kontrol etmenizi rica ederiz. İyi Günler Dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler