18 Eylül
Yorum Yap
#10919194

Grupanya.com İade Sorunu!

Grupanya.com sitesi üzerinden 15.09.2018 tarihinde 3 kişilik Levent Yüksel konser bileti satın aldık. Aşağıdaki linkte de görüleceği üzere konser için "Kapı açılışı 21:00, konser başlangıcı 23:00'de gerçekleşecektir. " bilgisi paylaşılmıştır.
Https://www.grupanya.com/izmir/firsat/levent-yuksel-izm-15eyll-31011843
Çok net bir şekilde saat 23:00'de başlanacağı beyan edilen konseri, tam 40 dakika boyunca yüzlerce insan ile beraber bekledik. Kaçta sahneye çıktığını da bilmiyoruz, çünkü daha bekleyemeden salonu terk ettik. Bu bekleme esnasında herhangi bir alt grup sahne almadı. Sahne bomboştu! Ne bir açıklama yapıldı ne özür dilendi. Önce garsonlara sorduk ne zaman başlayacak konser diye aldığım cevap ise “sanatçı ne zaman isterse. En az 24:00 ama daha geç de olabilir. ”


Bu yanıt üzerine konunun üzerine gitmeye karar verdik ve yetkili biri ile görüşmek istedik. Güvenlik kontrolünü arkasındaki bankoda duran kırk yaşlarında ve kendini yetkili olarak tanıtan adam “bu işin raconu bu” dercesine bir açıklama yaptı ve bileti iade alabileceğini söyledi. Bizde buna istinaden toparlandık ve gişeye gittik. Gişeden ise; “Grupanya.com’dan alınan biletleri iade edemiyoruz idi. ” Sonuç hüsranlıkla geçen bir akşam. Bileti gişeden alsaydık iade alabilirken, grupanya.com’dan olduğu için mümkün değil denildi. Almadığımız hizmetin iadesini de alamamış olduk. Bu konudaki mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyorum.

Hakan 1.435 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler