08 Mart 2017
Yorum Yap
#7978918

Grupanya.com Hizmet Alamadığım Fırsat İçin İade Talebimin Ret Edilmesi!

Ankara Arzu Güzellik'ten bitirme garantili epilasyon fırsatını satın almış bulunmaktayım. İlk seansta hiçbir sorun yaşamadım. 2. seansımda bir saat bekletilerek randevuya alındım. 3. seansımda cihaz bozuktu, randevumun yapılamayacağı bana bildirilmediği için boşu boşuna güzellik salonuna gittim ve yeni randevuyu ancak 3 hafta sonraya alarak geri evime döndüm. Bu sırada güzellik salonuna git gel yapmak benim için zahmetli bir iş ve bunu boşu boşuna yapıyor olmak tam bir hezeyan.


3 haftaya sonraya ertelenmiş olan 3. Seansım için gittiğimde yine cihaz bozuktu 2 saat bekledim ve seansı gerçekleştiremeyeceğimizi anlayınca yeni bir randevu alıp oradan ayrıldım. Cihazın bozulduğu bana yine haber verilmemişti ve yine boşu boşuna oraya kadar gittim. 2 saat bekledim ve geri döndüm. Üstüne bir de işletme sahibi arzu hanım sürekli bir tripler de bana sıkıntı çıkarmayın tarzı söylemlerde bulunuyor.

Buket 2.901 Okunma

Cevaplar

  • Buket08 Mart 2017

    kısacası isletmeden hizmet alamıyorum ve ödediğim ücretin iadesini istiyoru. Ama Grupanya.com iadeyi kabul etmiyor. Bu isletme sahibi arzu hanimin tavirlar profesyonellikten son derece uzak. Randevularini ayarlayamiyor yetisemiyor ve ne yazık ki bana çok kaba davraniyor. Ben artık bu hanimin bana karşı tavirlarini çekmek istemiyorum. paramı aldı cebine koydu şu an bana hizmet vermiyor ve üstüne trip atiyor. ücretimin iadesini istiyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler