15 Ekim 2016

Grundig TV'de Üretim Hatası Tespit Edilmesine Rağmen İki Haftadır Değişim Bekliyorum.

Yeni aldığım Grundig 55VLX8586 LED TV için kurulumuna gelen yetkili servis, bu konudaki uyarıma rağmen TV'ye ölü piksel testi yapmadı. Kurulum tarihinden itibaren 1 hafta içinde sayısı 5-10 arası değişen ölü pikselleri kendim tespit ettim. Yetkili servisi tekrar çağırdım ve ürün değişim talebi isteneceği belirtilerek TV ve diğer tüm aksesuarları yetkili servisçe teslim alınarak götürüldü. Ancak bugün itibariyle TV'yi teslim etmemin üzerinden 15 gün geçmesine rağmen yeni TV tarafıma gönderilmedi.

Yeni ürün gelinceye kadar benzer başka bir ürün istediğimi defalarca belirtmeme rağmen bu konuda herhangi bir işlem de yapılmadı. Her defasında talebimin kendilerine iletildiği ve konuyla ilgili dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen, hiçbir şekilde sorunla
ilgilenmediler. Mağduriyetin en kısa zamanda giderilmesini ve arızalı ürünün yerine hatasız yeni ürünün gönderilmesini tekrar talep ediyorum.

Fatih 2.918 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı18 Ekim 2016

    Bugün Grundig firmasından dönüş yaptılar. Söz konusu ürün bedeli tarafıma iade edildi. Telefonla arayıp sorunla ilgilenen şirket yetkilisi hanımefendiye teşekkür ederim.

  • Fatih17 Ekim 2016

    Halen müşteri hizmetleri dönüş yapmadı. Arçelik hizmet kalitesine güvenerek bu markalı ürünü satın aldım. Yetkili servis ve müşteri hizmetleri için Grundig markasını satın alacak olanlar 2 defa düşünsün derim. Bu kadar ilgisiz ve ciddiyetsiz durumla daha önce başka bir markada hiç karşılaşmadım.

  • Grundig Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Özel Müşteri Danışmanınız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Grundig A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.grundig.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön