Ahmet Zahit Y. Teşekkür Mesajı

Müşteri memnuniyetinin parayla satın alınamayacağını biraz da olsa gösterdiniz. Teşekkür ediyorum. Memnun kaldım.

Grundig Panel 2 Ayda Kırıldı!

Ahmet Zahit Y. |

Yıllar sonra para biriktirerek tüplü televizyonumuzdan LED televizyona geçelim dedik. 2 ay sonra ufak bir kaza sonrası panel kırıldı. Bu kadar küçük bir darbede ekranın kırılacağını nereden bilelim! Maden bu kadar kolay kırılabiliyorlar neden televizyonların önüne koruyucu bir akrilik cam gibi koruma yapmıyorsunuz?

Servisi aradım hemen. Tabi ki kullanıcı hatası diyerek garanti dışı olduğunu söylediler. Ne kadara yaparsınız dedim; televizyonu aldığım fiyattan daha yüksek bir fiyat çıkardılar. Yerli malı kullanacağız dedik ama bu firma bizi bırakın yerli halk olarak görmeyi insan yerine bile koymuyor. Aldığım fiyattan daha yüksek fiyat çıkarılması ne demek? O zaman servise ne gerek var? Kırılınca gider yenisini alırız. Parayı kolay kazandığımızı düşünüyorsanız asıl siz kolay yoldan kazanıyorsunuz. Ne vardı garantiye saysanız da değiştirseniz paneli. Batarsınız değil mi?

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Zahit Y.
  05 Haziran
  15:20

  Müşteri memnuniyetinin parayla satın alınamayacağını biraz da olsa gösterdiniz. Teşekkür ediyorum. Memnun kaldım.

 • Ahmet Zahit Y.
  05 Haziran
  14:20

  Eskişehir Arçelik a. ş. Ve Gediz Arçelik servis bu sorunumla çok ilgilendiler. Çok iyi bir teklifle geldiler. Gösterilen ilgiden ve sunulan çözümden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Eski televizyonumla aynı özelliklerde yeni bir televizyona kavuştum.

 • 21 Mayıs
  10:04

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Özel Müşteri Danışmanınız
  sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Grundig A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.grundig.com.tr