Büşra T. Teşekkür Mesajı

Sikayetimle ilgilenen firma yetkililerine çok çok teşekkür ederim:)

Grundig Eski Kalitesi Kalmamış...

Büşra T. |

2012 yılında aldığım ve doğru düzgün kullanmadığım televizyon 3,5, 4 senede bozuldu. Arçelik servisini çağırdık panelin bozulduğunu, tamirinin mümkün olmayacağı söylendi ve yerine başka bir televizyonu satış fiyatından daha uygun fiyata vererek bozulan televizyonu alacaklarını söylediler ve tabii ki kabul etmeyeceğimi söyledim. Böyle hizmet olmaz, evimdeki bütün eşyalarım Arçelik o kadar pişman oldum ki 3.5,4 senede TV mi bozulur? Aklı olan bulaşmasın Arçelik Grundıg'ı kendi bünyesine alarak hiç iyi yapmamış annemlerin çok eskiden kalma 20 senelik Grundıg marka televizyonu hala çalışıyor, bizim ki 3.5 senede bozuldu. Eskisi gibi kaliteli üretim yapılmıyor yazık, çok eski ve kaliteli bir marka olarak bildiğim Grundıg resmen kalitesini düşürttü Arçelik bünyesine geçerek. Verdiğim parayı asla helal etmiyorum Arçelik kötü hale getirmiş ürünün kalitesini!

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra T.
  01 Ağustos
  22:38

  Sikayetimle ilgilenen firma yetkililerine çok çok teşekkür ederim:)

 • Büşra T.
  01 Ağustos
  14:31

  şikayetimi bildirdikten sonra yetkili kisiler benimle irtibata geçti ve sorunumu en kısa surede cozume ulastirdilar ve çok ilgilendiler buradan Grundig ve Arçeliģe çok çok tesekkurlerimi sunuyorum:)

 • 23 Temmuz
  09:17

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Özel Müşteri Danışmanınız
  sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Grundig A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.grundig.com.tr