25 Mart 2013

Grundig Bilgisayarım Sürekli Arızalanıyor Değişim Yapılmıyor!

1 ay önce aldığım bilgisayarımda en başından beri hata veriyor 4 - 5 defa servise gitti hala sorun devam ediyor. Genel servisi arıyorum halen bayi servisine yönlendiriyor ve servise her defasında gidip geldiğinde aynı sorun devam ediyor.Benim elimde sorunlara dair fotoğraf bulunmaktadır .Bana yardımcı olmuyorlar ben bu bilgisayarı para verip aldım. Sürekli sorun veriyor iadesini yada değişimini istiyorum bana yapıldı diye gelmesini istemiyorum değişim yapmıyorlarsa iadesini istiyorum lütfen bana yardımcı olun.

Fatih 130 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 25 Mart 2013

    1 ay önce aldığım bilgisayarımda en başından beri hata veriyor 4 - 5 defa servise gitti hala sorun devam ediyor. Genel servisi arıyorum halen bayi servisine yönlendiriyor ve servise her defasında gidip geldiğinde aynı sorun devam ediyor.Benim elimde sorunlara dair fotoğraf bulunmaktadır .Bana yardımcı olmuyorlar ben bu bilgisayarı para verip aldım. Sürekli sorun veriyor iadesini yada değişimini istiyorum bana yapıldı diye gelmesini istemiyorum değişim yapmıyorlarsa iadesini istiyorum lütfen bana yardımcı olun.Gerekeni yapılmıyacaksa yetkili kurum ve kuruluşlara dilekçe verip şikayet edecem yapılıp gelmesini istemiyorum değişim yapılmıyorsa kendilerinde kalsın bilgisayarları İSTEMİORUM.

  • Grundig Temsilcisi25 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. GRUNDIG TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 9 888 www.grundig.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön