20 Mart 2013 #1697061

Groupama Tazminatımı Ödemiyor!

2010 da arkadaşımın kullandığı araçta trafik kazası geçirdim.Çok ağır yaralı kurtuldum.Aylarca süren tedaviler ardında Goupamadan hakkım olan sakatlık tazminat talebinde bulundum.Belgeler istendi;hepsini ayrı ayrı istediler.Ekteki tam teşekküllü hastaneden heyet raporunu istediler. Görüldüğü gibi %18 özrüm bulunmaktadır.


Raporu kabul etmediler ayrıntılı istediler;Bacaklarımdan rahatsızım ve çalışmak zorundayım. Tekrar tekrar hastaneye giderek tekrar kontrolden geçip raporu aldım.Ekteki ayrıntılı raporumu yine kabul etmediler.Aylarca oyalandım.Psikolojik olarakta yıprandım.Tazminatımı ödememek için bahaneler çıkarıyorlar.

Tugce 301 Okunma

Cevaplar

  • Tugce16 Nisan 2013

    Groupama Sigorta hala tazminatımı ödemiyor Dilek Özçelik gibi Bakanların karşısına mı çıksam bu gerekiyorsa çıkacağım. Hazine Müsteşarlığı, Şikayetvar.com, Best FM neresi kaldı şikayet etmediğim... Kimbilir böyle ne haklar yeniyor. http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23047020.asp

  • Groupama Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön