06 Mayıs 2013 #1779844

Groupama Sigorta Poliçemde Olmasına Rağmen Kiralık Araç Vermiyor!

13.05.2013 Günü araç kazası geçirdim. Groupama müşteri hizmetleri Auto Kingle anlaşmaları olduğunu,aracımı buraya götürdüğüm takdirde kasko indirim oranının düşmeyeceği, aracın teslim edileceği güne kadar kiralık araç verileceğini belirtti.


Ankara da bulunan 3 Toyota servisinden ikisi ile Gruopamanın anlaşma yapmak istemediğini bu vesileyle öğrenmiş oldum.Toyota servislerinden sadece Toyan ile anlaşmaları varmış orada da yoğun bir sıra bulunmakta.


Aracımı mecbur Auto Kinge bıraktım.Cumartesi günü kiralık araç için müşteri hizmetlerine başvurdum.Ancak müşteri hizmetleri kiralık aracın Auto Kingle yaptıkları anlaşma gereği onlar tarafından sağlanacağını belirtmektedir.Ben poliçemi Groupama ile yaptım.

Bayram 291 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Teşekkürler...

  • Bayram07 Mayıs 2013

    Groupama şirketi 07/05/2013 tarihinde beni arayarak hasar dosya numaramı ve plakamı teyit etmiştir. Yarattıkları mağduriyetle ilgili herhangi bir çözüm üretilmemiştir. Anladığım kadarıyla firma bir kişiyi sitenize gelen şikayetleri okuyup müşterileri arasın diye görevlendirmiş. Çözüm üretme noktasında değil sadece ilgili bir firmaymış gibi davranma eğilimindeler.

  • Groupama Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön