13 Nisan 2013 #1741456

Groupama Sağlık Giderimi Karşılamadı!

Geçen sene dizimi incittiğimde acilde hastane masraflarımı sorunsuz karşılayan Groupama sigorta, dün akşam aynı poliçe kapsamına sahip oğlum düşme sonucu bileğini incittiği için oluşan hastane masrafını ( bir önceki ile aynı hastane ) "kırık" olmadığı için karşılamadı. Daha önce ödeme yapılan bir hasarın yine ödeneceğine güvenerek aynı hastaneye gidiyorum ve ödemeyi kendi cebimden yapmak zorunda kalıyorum.


Telefonda ki yetkili eski ödemelerinize bakamam, bilemem şeklinde cevap verip durumu çözümsüz bırakıyor. Bizim ve tüm ailemizin sağlık, hayat, kasko, ev, dask tüm poliçelerimiz aynı şirketten sağlanıyor. Mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Özlem 117 Okunma

Cevaplar

  • Özlem15 Nisan 2013

    Telefonda da kırık olmadığı için ödeme yapılmadığını, daha önce tarafıma yapılan ödemenin arşivden çıkarılıp inceleneceği belirtildi. Yani sorunumuzu henüz çözmüş değiller.

  • Groupama Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön