13 Şubat 2013 #1629545

Groupama Ödememizi Yapmıyor!

2010 yılında kaza yapan aracımızın pert olması gerekirken, aracın %80 inden fazlasını değiştirerek toplama araç haline getiren ve bu yüzden tam 1 yıl serviste tamir bekleten groupama sigorta, eksperin raporlarında değişim gerekir yazıyor, olmasına rağmen o tarihlerde mevcut olmayan elektrik akşamını elle bantlayarak tamir ettirmiş ve tarafımıza bilgi verilmemiştir.


Sürekli arıza çıkaran elektrik aksamını yetkili serviste kontrol ettirdiğimizde olayı öğrenmiş olduk. Sigortanın yetkili Eksperi ile yapılan görüşmeye istinaden elektrik aksamını değiştirdik ve dosyayı sigorta şirketine gönderdik, ancak olayın üzerinden 6 ay geçmesine rağmen hala ödeme yapılmadı. Ayrıca bilgi de alamıyorum.

Uğur 130 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön