19 Eylül 2013 #2017294

Groupama Ödeme İşlemini Yapmıyor!

Bana gelen harç parasını kaskodan ödenmesi gerekirken halen daha cevap yok ve aramama rağmen E*** hanım halen dönüş yapmadı. Ne zaman bu ödenecek. Birde maslak şubesine 185 TL para yatırdık Groupama adına ve halen bişey yok. En sonunda insanı kötü yapacaklar derdimin hemen halledilmesini istiyorum. Yoksa ilgili yerlere başvuracağımdan emin olabilirsiniz.

Hamit 146 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön