05 Nisan 2013

Groupama İptal İadem Yapılmadı!

Groupama Sigorta tarafından Trafik Sigortam yapıldı ve kartıma bloke kondu, Aynı gün yarı fiyatına başka bir sigorta bulduğum için sigortamı başka şirketten yaptırdım ve bunu Groupama Sigortaya bildirdim.

Sigorta poliçemin başlangıcından iptal edildiği ve iadenin 10 gün içinde kredi kartıma yapılacağı söylendi, fakat 2 aya yaklaşmasına rağmen kredi kartıma herhangi bir iade gerçekleşmedi. bu durumu firmaya iletmeme rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı ve şuanda bu konuyla ilgili muhatapta bulamıyorum.

Mehmet 122 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön