09 Nisan 2013

Groupama Hasar Ödemesini Yapmıyor!

63019587 nolu hasar dosyası için poliçe primlerinin ödendiğine dair kredi kartı ödeme formu göndermemize rağmen peşinat makbuzu (tahsilat makbuzu ) eksik gerekçesi ile hasar ödemesi yapılmamaktadır.


Şirkete tahsilat makbuzu ile kredi kartı ödeme formunun aynı işlevi sağladığını kredi kartı ödeme formunun poliçenin tahsilatının kredi kartından otomatik yapıldığını yazılı olarak bildirmemize rağmen hasar bedelini ödememek için ısrarla eksik evrak olarak bekletmektedirler.

Ömer 136 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Ömer09 Nisan 2013

    SORUNUMUZ GİDERİLMEDİ VE TARAFIMIZA DÖNÜŞ YAPILMADI

  • Groupama Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön