29 Mart 2013

Groupama Hasar Ödemesinde Sorun!

Groupama ile ilgili şikayet yazdım ertesi gün halledeceğiz diye aradılar bir andan tamam olarak gösterilen evraklarımda fatura eksik onları bekliyoruz oldu bu ay sonu biten süremi uzatmayacağım ve bu nedenle herhalde sigorta ücretimi de alamayacağım her halde bundan sonra da niye göbek adın yok onu araştırıyoruz diyecekler ödediğim ücreti 3 ay alamıyorsam sigortaya ne gerek var zaten enflasyon çoğunu aldı götürdü.

Cengiz 118 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize yazılı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön