05 Nisan 2013 #1725778

Groupama Hasar!

63028416 dosya numarası ile kayıt açtığımız hasarlı aracımıza expert atanmadan işlem yapılmış bunun sonucunda sağ jant hasarının giderileceği arka lastiğin değiştirileceği fakat tretuvara çarpma sonucu baloncuk yapan lastiğin değiştirilmeyeceği bildirilmiştir.Tüm expert atanması için yapmış olduğumuz girişimler sonuçsuz kalmış açtığımız telefonlar yetersiz ve gönderilen maillere rağmen expert atamayacağı hasarın karşılanmayacağı savunulmuştur. Kaldırıma çarpan lastikte balon oluşumunu kabul etmiyorsan janttaki hasarı neden kabul ettiniz bu çelişki nedir ?

Kadir 165 Okunma

Cevaplar

  • Kadir06 Nisan 2013

    63028416 dosya numaralı dosyamızla ilgili yapmış olduğumuza şikayetimize karşılık bizimle sadece operatör aracılığyla cevap vermeye çalışan yetkili arkadaşlara bir soru sormak istiyoruz.Siz orada ne iş yapıyorsunuz ? operatörlerin ne hasarla nede yönlendirilen sorulara cevap verecek yeterlilikleri var . Bizim şikayetimize karar veren şahıs yada yetkili arkadaşlar neden arka planda kalıyor? Siz ki En köklü firmalardan biri olduğunuzu savunuyorsunuz neden hatanızı telafi etmek yerine olayların üstünü kapatmaya çalışıyorsunuz? Sorunumuz çözülene ve yetkili bir kişi bizi arayıp tatmin edici cevaplar alamadığımız sürece şikayetlerimiz devam edecektir. Hasarın (H)'sinden anlayamayan yada yapmış oldukları hatanın üstünü örtmeye çalışan siz groupama yetkilerine soruyorum siz kendinizi nerede görüyorsunuz ? Bizimle yani sizin değiminizle bize hizmet etmek için var olduğunuzu söylediğiniz insanları küçük,konuşulmaya değmeyecek(muhattap almaya gerek yok salla biri gider biri gelir) mantığı ile hareket ederek bizimle yüzleşmekten mi kaçıyorsunuz ?

  • Groupama Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön