15 Nisan 2013 #1742615

Groupama Geri Ödemeler!

21 mart tarihinde eksik evrak yok denmesine ve 3 aydır ödememin yapılmamasından sonra Groupama şimdide tapunun *** üzerine olmasına ve poliçenin benim adıma olmasını bahane ederek beni ortakçı ve poliçe sahibi olarak kabul etmeyerek ödemeyi geciktirmek için her şeyin belgelerle belirlenmesine rağmen diğer ortağın muvakkatnamesini isteyerek işi yokuşa sürmektedir.

Cengiz 120 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön