17 Eylül 2013 #2015799

Groupama Durdurulmuş Kasko Günlerim Eksik Hesaplandı!

Groupama 'dan 34 FY** nolu aracım için kasko almıştım. 31 Temmuz 2013' te aracımı sattığımda kaskoyu durdurma beyanı verdim. Daha sonra 12 Eylül 2013 tarihinde araç aldığımda arada durdurulmuş kadar günün poliçe bitimine ilavesini beklerken, 22 gün eksik ilave edildiğini gördüm.


Gerekçe olarak durdurulma süreci içerisinde bir araç almayı planlayıp , ne kadar fark ile kasko yaptırabilirim teklifi nedeniyle kaskonun yürürlüğe alınması ve tekrar durdurma işleminin yapılmaması imiş. Arada poliçe de kestirmedim. Böyle bir uygulamadan haberdar dahi edilmedim. Ama şu an tüketici olarak mağdurum. Acenteme ve şirketinize bildirdiğim halde halen sonuç alamamaktayım.

Cengiz 184 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz30 Haziran 2014

  Şikayet ile ilgili olarak Groupama Sigorta nın hiç bir olumlu/ilgilenen cevabı olmamıştır. Haklılığımı sigortayı aldığım acente olan Sigortam.net kabul etmiş ve gerekli düzeltmeyi yeni poliçemde yapmışlardır. Derim ki, Sigorta yaptırırken Groupama Sigortayı tekrar tekrar düşünün, Ancak Sigortam.net ten hiç düşünmeden alın.

 • Cengiz19 Eylül 2013

  Talebimin işleme alındığı ve sürecin devam ettiği, sonucunun bildirileceği yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Çözümlenmesini umuyorum.

 • Groupama Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

 • Groupama Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön