22 Eylül 2014

Groupama Duran Aracımıza Çarpan Aracı Haklı Bulan Sigorta Şirketi!

Geçen hafta otoparkta duran aracımıza Teknosa servis aracı çarptı. Çarpan araçla ile tutanak tutuldu, tutanakta çarpan kişi duran araca çarpanın kendisi olduğunu ve hatanın 100% kendisinde olduğunu kabul ederek tutanağı imzaladı.

Fakat kendisi yanlış kutucuğu imzalamış, buna rağmen Groupama 100% kusurlu olarak bizi buldu. Bu tutanağı değerlendiren kişi işlemleri 15 dk'da yaparak, orada ki herhangi bir içeriği okumayarak duran aracı nasıl kusurlu bulabilir?

Kaskomuzun hasarsızlık indirimi bozulmasın diye aracı yaptıramıyoruz, bir haftadır aracımız yok mağdur ediliyoruz. Müşteri temsilcisinin dalga geçer gibi verdiği cevap aracı yaptırabilirseniz kaskonuz var oluyor!

Basak 907 Okunma

Cevaplar

  • Basak26 Eylül 2014

    Ortada ki apaçık tutanağı yanlış yorumlayıp, çözüm için bize mahkemeye başvurmamızı ilettikten sonra, uzun uğraşlarımız sonucu tutanağı doğru şekilde değerlendirip karşı tarafı kusurlu buldular. Baştan bu kadar uğraştırmasalar daha kolay olacaktı.

  • Groupama Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Groupama Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön