15 Nisan 2013 #1742833

Groupama Çekici Ücreti!

13.04.2013'de (34 RV**) Bahçeşehir de aracımdan dumanlar çıkmaya başladı tamamen yanmadan kutup başlarını sökmeyi başardım eşim ve çocuğum panik içinde kaldılar bu psikoloji halinde iken kasko kapsamında çekici talep ettim ve sürekli bakımını yaptırdığım yere gönderilmesini istedim kesinlikle kabul etmediler.


En yakın servise bırakırız ya da para ödersiniz diye söylendi ne yaptıysam kabul etmediler esasında benim talep ettiğim yer bulunduğum yer ile 25 km idi ve onların da götürmek isteği yer sanırım 20 km idi ve 5 km sebebi ile beni kaderimle bıraktılar arabam halen yol kenarında duruyor ve ben çekiciye para vermektense taksiye verdim evime geldim.

Aykut 281 Okunma

Cevaplar

 • Aykut16 Haziran 2014

  araçlarımı başka bir şirkete sigorta yaptırdım çekici sorunu yaşamayacağım bir şirkete ve de gerçekten de yaşamadım, işte bu kadar basit müşteri kaybetmek ....

 • Aykut22 Nisan 2013

  Evet beni bu sabah aradılar ve şirketlerinin bu şekilde çalışma yaptığını anlattılar ancak bana hiç bir şekilde şunu kimse izah edemiyor benim başıma gelen bir mağduriyet durumu halinde sigortacım yerine çekici ile çekici parası konuşmama sebep olunma halini kimse izah edemiyor yani şu kesin başına bir hal gedimi sigortacı yok yine eski usuller geçerli ara çekiciyi yap pazarlığını çektir arabanı demek ki sigortacılık henüz olması gereken yere gelememiştir ama kendilerine öz eleştiri yapabilmeye başladıkları zaman belki gelebilir şimdilik biraz zamana ihtiyaçları var belli ki ve yine de siz sayın site yöneticilerine teşekkür ederim burada benzer hususları yayınlamanız ile toplumsal faydanın yanısıra kurumsal olmanın sadece maddi olarak bazı şartları yerine getirme ile olamayacağını ancak bunun bir kişilik ile oluşabileceğini ve bu kişiliğinde zaman ve tecrübe ile oluşmasının önemliliğini de ortaya çıkarmaktadır ve böylelikle biz tüketiceler hali ile hangi şirketlerin bu olgunluğa erişip erişmediğini bu sayede anlayabiliyoruz ve bu bakımdan çok büyük misyon üstlenmektesiniz başarılarınızın devamını dilerim.

 • Groupama Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

 • Aykut20 Nisan 2013

  19.04.2013 Tarihinde bana cevap verildi şeklinde mesaj geldi ama ben halen böyle bir cevap okumuş değilim ve beni arayan kimse de yok yani anlayacağınız ilgisizlik inanılmaz düzeyde ama asla peşini bırakmaya niyetim yok bilginize rica ederim.

 • Groupama Temsilcisi15 Nisan 2013

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön