17 Mayıs 2013

Groupama Bayisi Yardımcı Olmuyor!

Kaza yaptık. Aracımız Groupama kasko kapsamında onarıma alındı. 27.gün gittiğimde klima çalışmıyordu. klimanın onarımı mümkün değil değiştirilmesi gerekiyor, exper onayı lazım dendi. Bu onay içinde 2 gün bekledim sonunda experden onay aldık dendi klima değişimi bedelsiz olarak yapılmıştır yazılı servis belgesini alıp, ayrıldım.

Servis bizi 10 ay sonra icraya vermiş. exper kesin mağdursun Groupomanın çözmesi lazım dedi.yani Groupama yı temsil eden sigortanın temsilcisi bile resmen haksızlığa uğradığımızı tasdikliyor ama 1 aydır Groupomayı arıyorum ilgilenilmiyor.her aradığımda şu belgeyi fakslayın deniliyor.on defa fax çektim .her türlü bilgi belgeyi sundum Groupoma da işini yapan bir sorumlu yok mu?!

Mehmet 178 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön