02 Mart 2015

Groupama Balıkesir Groupama Eksperi!

5684 sayılı Sigortacılık Kanunu’nun 26. Maddesinin 2. Fıkrasının a bendinde, ülkemizde faaliyet gösteren sigorta eksperlerinin ilkeleri yasayla sabit tarafsızlık ilkesi, güven ilkesi, mesleki ehliyet ilkesi ve sır saklama. Eksper; mesleğin temel ilkelerinden olan kamu yararına hareket etme ilkesini uygulamıyor. Bunun nedeninin, eksperin sigorta şirketlerine yaranma kaygısında olduğunu düşünüyorum. 63015042 no.lu hasar aracıma park halinde sağ çamurluktan başlayıp kapılarda ufak çizikler yırtık bir arka tampon ve ezik bir kaporta. Arkadaş çamurluğu daha önce yaptığımı düşünüp olur vermemiş! Bravo Groupama çarpık çamurluğu yapmayacaksınız bende bu aracı bir daha Groupama kasko yapacağım bravo!

Hasan 590 Okunma

Cevaplar

 • Groupama Temsilcisi09 Mart 2015

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

 • Hasan05 Mart 2015

  Groupama sigorta yaptıran arkadaşlar sigorta şirketlerini mahkemeye vermeden önce http://www.sigortatahkim.org (sigorta tahkim kurulu) sitesinde buraya şikayet edebilirsiniz. Ayrıca eksperi, hazine müsteşarlığının öneri ve şikayetler e-başvuru formunu doldurarak şikayet edebilirsiniz ben ettim. Bekleyip göreceğiz... .

 • Hasan03 Mart 2015

  Eğer #groupama kaskonuz varsa aracınızı Balıkesir'deki yetkili bayilerde yaptırmayın çünkü; Groupama experi Murat m. Tek taraflı yanlı ve kasko şirketini koruyacak her türlü yolu bulup uyguluyor. Mağdur olursunuz.

 • Groupama Temsilcisi02 Mart 2015

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön