10 Nisan 2013 #1734592

Groupama Aracım Yandı 3 Haftadır Ödeme Yapmamak İçin Bahane Arıyor!

3 hafta önce aracım yandı. Groupama bana 15 içinde kesin bilgi verme zorunluluğuna rağmen hiçbir ilerleme yok. Sürekli bahaneler buluyor ve bana eğer isterseniz yasal haklarınızı kullanabilirsiniz diyorlar. Bir daha Groupama mı asla. Kaskoyu yaparken her türlü vaatte bulunuyorlar ama sonrasında dalga geçer gibi şikayet edin diyor. Aracı kasko kapsamı dışına atmak için de elli bahane üretiyorlar.

Koray 194 Okunma

Cevaplar

 • Groupama Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Teşekkürler...

 • Koray14 Nisan 2013

  23 gündür her gün iki üç defa groupamayla görüşüyorum. Bana ilk aradığımda gün içinde size kesin bilgi verilecek deniyor. İkinci arayışımda yarın kesin bilgi verilecek deniyor. Şimdiye kadar tam 11 defa yarın kesin bilgi verilecek dendi ama 23 yarın geçti halen aracım tamir mi edilecek pert mi olacak bilgi yok. Sürekli geçmişle ilgili bakım faturaları isteyip açık arıyorlar. Aracı kasko kapsam dışı yapmak için uğraşıyorlar. Siz siz olun groupamadan kasko yaparken iki defa düşünün çünkü hasar sonrası benim durumuma düşersiniz. Söyledikleri tek şey yasal haklarınızı kullanabilirsiniz çünkü Türkiye'de yargının ne kadar ağır işlediğini çok iyi biliyorlar.

 • Koray13 Nisan 2013

  En kısa zaman demişsinzi fakat üç gündür ne arayan var ne soran. Bu siteyi takip edenleri yazdıklarınızla kandıra bilirsiniz fakat aramadınız sayın groupama yetkilileri.

 • Groupama Temsilcisi10 Nisan 2013

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön